Yhteystiedot

Mikkelin Setlementti ry

Lönnrotinkatu 5
50100 Mikkeli
p. 040 147 1697

toiminnanjohtaja
Elina Lehmusoksa
p. 050 529 3361
elina.lehmusoksa@mikkelinsetlementti.fi


toimintakoordinaattori
Marju Kiiski
p. 044 529 5328
marju.kiiski@mikkelinsetlementti.fi


hankevastaava
Eijaliisa Kuva
p. 050 557 8773
eijaliisa.kuva@mikkelinsetlementti.fi

järjestöassistentti

Hilma Harmoinen

p. 040 147 1697

hilma.harmoinen@mikkelinsetlementti.fi

Kirjastorinki

Maikki Heino

p. 050 524 9022

Nuotiopiiri -hanke

hankepäällikkö
Tiina Pirnes
tiina.pirnes@mikkelinsetlementti.fi
p. 044 767 8779


hankeohjaaja
Niko Kaunisto
niko.kaunisto@mikkelinsetlementti.fi
p. 044 753 0863

Haukivuoren Hyvän Olon kohtaamispaikka

p. 044 558 9128

Kangasniemen Hyvän Olon kohtaamispaikka

p. 044 722 6555

Mäntyharjun Hyvän Olon kohtaamispaikka

p. 044 755 3222